Location : Home > S > SLC41AB-1006A
SLC41AB-1006A
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KJB0T13W98PNL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 10 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
S-1334-SB(59) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 34POS SOCKET
E5908-5VC145-L Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
170205-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN RCPT 26-30AWG CRIMP TERM
170205-1 AMP 85019 2012+ instockpleaseInquiry Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
170205-1 AMP 90019 14-15+ na Nego IC Co.Doris@negoic.com
170205-1 IC 38552 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
170205-1 STOCK 43440 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
KJB0T11J35SDL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 13 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
TV07DT-11-2SB Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
MTCP-KT2-0001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount I/O CONN
97-3106A28-18SZ-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 12C 12#16 SKT PLUG
207826-4 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
316-87-157-41-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 57 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
93689-101-04LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold, GXT?
93689-101-04LF Amphenol FCI 147530 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
93689-101-04LF Amphenol FCI 297970 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1534579-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings MQS SOCKET HOUSING 16POS
1534579-1 TE Connectivity AMP Connectors 157050 2016+ MQS SOCKET HOUSING 16POS Unitronix Electronics Limited
1534579-1 TE Connectivity AMP Connectors 288130 2016+ MQS SOCKET HOUSING 16POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1534579-1 TEConnecti 750 Icompplus Electronics
39600-0312 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.472" (12.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
39600-0312 IC 60070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
39600-0312 Molex Connector Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
39600-0312 Molex Connector Corporation 8000 2012+ CONN TERMINAL STRIP 12POS 12MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0810892:0018 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Marker Strips TERM MARKER
0810892:0018 IC 58000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0810892:0018 Phoenix Contact 157290 2016+ TERM MARKER Unitronix Electronics Limited
0810892:0018 Phoenix Contact 288370 2016+ TERM MARKER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
142-10-632-00-592000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER OPEN .018"DIA .600 32POS
142-10-632-00-592000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
142-10-632-00-592000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278890 2016+ HEADER OPEN .018DIA .600 32POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
142-10-632-00-592000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN .018DIA .600 32POS EKT Electronics Co., Ltd
142-10-632-00-592000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN .018DIA .600 32POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd