Location : Home > S > SLC40AB-2412A
SLC40AB-2412A
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
K562M10X7RH5UL2 Capacitors Ceramic Capacitors 5600pF ¡À20% 100V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Through Hole Radial 0.142" L x 0.091" W (3.60mm x 2.30mm)
K562M10X7RH5UL2 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
K562M10X7RH5UL2 Vishay BC Components 1238500 15+ CAP CER 5600PF 100V X7R RADIAL Unitronix Electronics Limited
K562M10X7RH5UL2 Vishay BC Components 487300 1532+ CAP CER 5600PF 100V X7R RADIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
K562M10X7RH5UL2 Vishay BC Components 592500 NEW RoHS CAP CER 5600PF 100V X7R RADIAL FindCores Electronics Inc.
680138-2 Tools Crimpers, Applicators, Presses APPL,HDM 5SMPR055F070O K
58366-1 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories SEATING TOOL FOR MINI-EDGE CONN
372-TAN-48MMX50M 3M 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
372-TAN-48MMX50M 3M 8000 update update En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
372-TAN-48MMX50M IC 59170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
6090-40-2 Test and Measurement Test Leads - Jumper, Specialty 40.0" (1016.00mm) Micro Pincer To Wire Leads Test Lead 36VAC, 60VDC
6090-40-2 Pomona Electronics 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
6090-40-2 Pomona Electronics 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
6090-40-2 Pomona Electronics 8000 update update En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
1855404-3 Tools Crimpers, Applicators, Presses HDM W/FA SMPR G (CUT)
27856 Tools Screw and Nut Drivers IP10 TorxPlus? Screwdriver 5.71" (145.0mm)