Location : Home > S > SK3R3M400ST
SK3R3M400ST
Share on FacebookShare on Facebook
SK3R3M400ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SK3R3M400ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 3.3uF 400V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SK3R3M400ST CAP ALUM 3.3UF 20 400V RADIAL 98010 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SK3R3M400ST CAP ALUM 3.3UF 20 400V RADIAL 691000 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SK3R3M400ST CAP ALUM 3.3UF 20 400V RADIAL 585800 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SK3R3M400ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 3.3uF 400V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860010675019 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 330 UF 20% 50 V