Location : Home > S > SK3R3M250ST
SK3R3M250ST
Share on FacebookShare on Facebook
SK3R3M250ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SK3R3M250ST ROHS 84210 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SK3R3M250ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 3.3uF 250V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SK3R3M250ST CAP ALUM 3.3UF 20 250V RADIAL 97890 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SK3R3M250ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 3.3uF 250V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd