Location : Home > S > SK3R3M160ST
SK3R3M160ST
Share on FacebookShare on Facebook
SK3R3M160ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SK3R3M160ST CAP ALUM 3.3UF 20 160V RADIAL 602000 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SK3R3M160ST CAP ALUM 3.3UF 20 160V RADIAL 98570 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SK3R3M160ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 3.3uF 160V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SK3R3M160ST ROHS 84210 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SK3R3M160ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 3.3uF 160V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com