Location : Home > S > SK3R3M063ST
SK3R3M063ST
Share on FacebookShare on Facebook
SK3R3M063ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SK3R3M063ST CAP ALUM 3.3UF 20 63V RADIAL 1322300 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SK3R3M063ST ROHS 84210 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SK3R3M063ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 3.3uF 63V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com