Location : Home > S > SK35E3/TR13
SK35E3/TR13
Share on FacebookShare on Facebook
SK35E3/TR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SZMMSZ56T1G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 56V 500MW SOD123
SZMMSZ56T1G IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SZMMSZ56T1G NEW 78990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AO4828L Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 60V 4.5A 8-SOIC
AO4828L 38774 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
AO4828L ALPHA 10469 14-15+ SOP8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
AO4828L brend@hong 75301 2016 OriginalNew Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PMV185XN,215 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 1.1A TO-236AB
PMV185XN,215 NEW 88810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PMV185XN,215 NXP 241790 1538+ MOSFET N-CH SINGLE 30V TO-236AB Alphatek Technology Limited
PMV185XN,215 NXP 241790 1538+ MOSFET N-CH SINGLE 30V TO-236AB AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
VS-12TQ035SPBF Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 35V 15A D2PAK
VS-12TQ035SPBF IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-12TQ035SPBF Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,Ltd
VS-12TQ035SPBF Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
OSTYK41306330 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK41306330 IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK41306330 NEW 78470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VX32103000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 32 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
VX32103000J0G Amphenol FCI 147270 2016+ 350 TB SOCKET OPEN VER Unitronix Electronics Limited
VX32103000J0G IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VX32103000J0G NEW 98190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395137307 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
0395040005 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
0395264004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole