Location : Home > S > SK3200B-LTP
SK3200B-LTP
Share on FacebookShare on Facebook
SK3200B-LTP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SK3200B-LTP IC DIODE SCHOTTKY 3A 200V SMB 589700 Micro Commercial Co 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SK3200B-LTP IC DIODE SCHOTTKY 3A 200V SMB 261950 Micro Commercial Co 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SK3200B-LTP IC DIODE SCHOTTKY 3A 200V SMB 261950 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
SK3200B-LTP ROHS 84210 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FDB8160 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 80A D2PAK
FDB8160 Fairchild 139370 NEW RoHS MOSFET N-CH 30V 80A D2PAK FindCores Electronics Inc.
FDB8160 Fairchild 157019 15+ MOSFET N-CH 30V 80A D2PAK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FDB8160 Fairchild 1,000 12+ TO-263 (D2Pak) Evergreen Electronics Co.,Ltd
FDB8160 IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
60752-2 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 8 Stud Circular 15 AWG or 17 AWG Crimp
60752-2 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
60752-2 Semiconductor 31295 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
60752-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
60752-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RING 2/15-2/17 #8 TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
8190-6 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 4 Pin Screw Terminal, Power Tap 6-32 Through Hole, Right Angle
FA-238V 13.0000MA20U-K3 Crystals and Oscillators Crystals 13MHz ¡À20ppm Crystal 10pF 100 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
FA-238V 13.0000MA20U-K3 EPSON 139810 17+/18+ CRYSTAL 13.00 MHZ 10.0PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
FA-238V 13.0000MA20U-K3 EPSON 42035 1538+ CRYSTAL 13.00 MHZ 10.0PF SMD Alphatek Technology Limited
FA-238V 13.0000MA20U-K3 EPSON 57459 2015+ CRYSTAL 13.00 MHZ 10.0PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FA-238V 13.0000MA20U-K3 EPSON 79050 2015+ CRYSTAL 13.00 MHZ 10.0PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1925964 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1925964 N/A 47 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1925964 Phoenix Contact 147170 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1925964 Phoenix Contact 298970 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1753550 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1753550 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1753550 Electronics 25241 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1753550 Phoenix Contact 288730 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1668660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1668660000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1668660000 Weidmuller 297930 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 18POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1668660000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 18POS OR Global Thunder Electronics Co.,Ltd