Location : Home > S > SK220M400ST
SK220M400ST
Share on FacebookShare on Facebook
SK220M400ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SK220M400ST CAP ALUM 22UF 20 400V RADIAL 1257300 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SK220M400ST CAP ALUM 22UF 20 400V RADIAL 88650 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SK220M400ST ROHS 84210 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SK220M400ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 22uF 400V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com