Location : Home > S > SK220M050ST
SK220M050ST
Share on FacebookShare on Facebook
SK220M050ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SK220M050ST CAP ALUM 22UF 20 50V RADIAL 1454400 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SK220M050ST RoHS Compliant 37474 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
SK220M050ST standard package with RoHS 45500 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
SK220M050ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 22uF 50V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com