Location : Home > S > SK100M160ST
SK100M160ST
Share on FacebookShare on Facebook
SK100M160ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SK100M160ST CAP ALUM 10UF 20 160V RADIAL 1337500 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SK100M160ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10uF 160V 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
SK100M160ST CAP ALUM 10UF 20 160V RADIAL 97890 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SK100M160ST ROHS 84210 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SK100M160ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10uF 160V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com