Location : Home > S > SK010M450ST
SK010M450ST
Share on FacebookShare on Facebook
SK010M450ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SK010M450ST ROHS 84210 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SK010M450ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1uF 450V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SK010M450ST CAP ALUM 1UF 20 450V RADIAL 97930 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SK010M450ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1uF 450V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd