Location : Home > S > SJTC05000
SJTC05000
Share on FacebookShare on Facebook
SJTC05000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A20710207R46 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A20710207R46 Eaton 147480 2016+ CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A20710207R46 IC 40280 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A20710207R46 NEW 75450 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELLH11180 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.394" (10.00mm) Vertical Through Hole
ELLH11180 Amphenol PCD 156970 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS VERT 10MM Unitronix Electronics Limited
ELLH11180 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELLH11180 NEW 88270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1742855 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1742855 N/A 50 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1742855 Phoenix Contact 157170 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1742855 Phoenix Contact 299110 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com