Location : Home > S > SJT025A01
SJT025A01
Share on FacebookShare on Facebook
SJT025A01 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SJT025A01 BRACKET SYSTEM 147650 Amphenol PCD 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMZJ3798B-E3/52 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 24V 1.5W DO214AA
SMZJ3798B-E3/52 641165 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
SMZJ3798B-E3/52 641165 13+ fenyang electronics co.,ltd
SMZJ3798B-E3/52 641165 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SMZJ3798B-E3/52 11641 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
GDZ16B-G3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 16V 200MW SOD323
GDZ16B-G3-08 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GDZ16B-G3-08 NEW 78490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GDZ16B-G3-08 VISHAY 989000 16+ROHS SOD323 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
BZV90-C5V1,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.1V 1.5W SC73
BZV90-C5V1,115 IC 39000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZV90-C5V1,115 NXP 261970 1538+ DIODE ZENER 5.1V 1.5W SOT223 Alphatek Technology Limited
BZV90-C5V1,115 NXP 884100 1525+ DIODE ZENER 5.1V 1.5W SOT223 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BZV90-C5V1,115 NXP Semiconductors 8000 2012+ DIODE ZENER 5.1V 1.5W SOT223 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BSS138W E6433 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 280MA SOT-323
BSS138W E6433 Infineon 6800 12+ SC-70 SOT-323 SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
BSS138W E6433 Infineon Technologies 242400 1538+ MOSFET N-CH 60V 280MA SOT-323 Alphatek Technology Limited
BSS138W E6433 Infineon Technologies 242400 1538+ MOSFET N-CH 60V 280MA SOT-323 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BSS138W E6433 NEW 98890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FQB6N50TM Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 500V 5.5A D2PAK
FQB6N50TM Electronics 26850 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
FQB6N50TM IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FQB6N50TM NEW 97730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SD103AWS-E3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 350MA 40V SOD323
SD103AWS-E3-18 90000 B.A.S. ELECTRONIC COMPONENTS
SD103AWS-E3-18 220000 stock-samedayshipment B.A.S. ELECTRONIC COMPONENTS
SD103AWS-E3-18 IC 40780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SD103AWS-E3-18 NEW 98270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1148730000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1148730000 IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1148730000 Weidmuller 147550 2016+ SL 5.08HC/05/180G 3.2SN BK BX Unitronix Electronics Limited
1-1734510-1 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - mini B Receptacle Connector 5 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
1819396 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1819396 IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1819396 Phoenix Contact 157040 2016+ PST 1 3/ 6-5 0 L15 5 Unitronix Electronics Limited
2-282863-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 25 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
2-282863-5 TE Connectivity AMP Connectors 299070 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE 25POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-282863-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
2-282863-5 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK RCPT WIRE 25POS R/A EKT Electronics Co., Ltd
0397007504 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole