Location : Home > S > SJP020000
SJP020000
Share on FacebookShare on Facebook
SJP020000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SJP020000 22 NE Electrion
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395224010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
MP08A-E Crystals and Oscillators Crystals 8MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 35 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Through Hole HC49/U
MP08A-E CTS-Frequency Controls 57459 2015+ CRYSTAL 8MHZ 20PF THRU Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MP08A-E CTS-Frequency Controls 87870 2015+ CRYSTAL 8MHZ 20PF THRU RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MP08A-E CTS-Frequency Controls 87870 2015+ CRYSTAL 8MHZ 20PF THRU Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com