Location : Home > S > SJM012200
SJM012200
Share on FacebookShare on Facebook
SJM012200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMBJ5336C/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.3V 5W SMBJ
SMBJ5336C/TR13 IC 40410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBJ5336C/TR13 NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PZU5.1B3,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.1V 310MW SOD323F
PZU5.1B3,115 568749 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
PZU5.1B3,115 568749 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
PZU5.1B3,115 568749 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
PZU5.1B3,115 25649 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
SI4214DY-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 30V 8.5A 8-SOIC
SI4214DY-T1-GE3 6496 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
SI4214DY-T1-GE3 Vishay 5534 12+ 8-SOIC (0.154 3.90mm Width) SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SI4214DY-T1-GE3 Vishay Siliconix 241940 1538+ MOSFET N-CH D-S 30V 8-SOIC Alphatek Technology Limited
SI4214DY-T1-GE3 Vishay Siliconix 241940 1538+ MOSFET N-CH D-S 30V 8-SOIC AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
IXTY06N120P Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 1200V 90A TO-252
IXTY06N120P IXYS 231780 1538+ MOSFET N-CH 1200V 90A TO-252 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
IXTY06N120P IXYS 789400 1525+ MOSFET N-CH 1200V 90A TO-252 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
IXTY06N120P NEW 97350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMR1U-10 BK Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 1KV 1A SMB
CMR1U-10 BK IC 37960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMR1U-10 BK NEW 98490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CEFM101-G Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 50V 1A MINISMA
CEFM101-G Comchip 99200 16+ MiniSMA Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
CEFM101-G NEW 89050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MBR1080G Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 80V 10A TO220-2
MBR1080G ON 45000 2016 TO-2202LEADSTANDARD FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
3076358 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 6 Position Feed Through Gray 500 MCM (kcmil)-2/0 AWG
3076358 Phoenix Contact 139480 17+/18+ UKH 240-3L FindCores Electronics Co.,Ltd.
3076358 Phoenix Contact 157129 2015+ UKH 240-3L Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3076358 Phoenix Contact 89130 2015+ UKH 240-3L Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
OSTV7113251 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTV7113251 IC 40740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTV7113251 NEW 78070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV7113251 On Shore Technology Inc. 157780 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1783889 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1783889 Phoenix Contact 157140 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1783889 Phoenix Contact 298090 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395000504 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)