Location : Home > S > SJE020067
SJE020067
Share on FacebookShare on Facebook
SJE020067 distributors
FA-118T 25.0000MD30Z-AC5 Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À30ppm Crystal 9pF 200 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
FA-118T 25.0000MD30Z-AC5 EPSON 57259 2015+ CRYSTAL 25.0000MHZ 9.0PF SMD Unitronix Electronics Limited
FA-118T 25.0000MD30Z-AC5 EPSON 78910 2015+ CRYSTAL 25.0000MHZ 9.0PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
FA-118T 25.0000MD30Z-AC5 EPSON 78910 2015+ CRYSTAL 25.0000MHZ 9.0PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FA-118T 25.0000MD30Z-AC5 EPSON 78910 2015+ CRYSTAL 25.0000MHZ 9.0PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CM250C77500AZFT Crystals and Oscillators Crystals 77.5kHz ¡À30ppm Crystal 12.5pF 50 kOhm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SOJ, 5.50mm pitch
1924088 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1924088 IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1924088 Phoenix Contact 288310 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1830619 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole