Location : Home > S > SJE020057
SJE020057
Share on FacebookShare on Facebook
SJE020057 distributors
BZX84B20-G3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 20V 300MW SOT23-3
BZX84B20-G3-08 IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX84B20-G3-08 NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SP8M6FU6TB Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET N/P-CH 30V 5A/3.5A 8SOIC
SP8M6FU6TB originalne 75201 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SP8M6FU6TB Rohm Semiconductor 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SP8M6FU6TB Semiconductor 20055 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
SP8M6FU6TB SIPEX 42930 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
IRF7342D2PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 55V 3.4A 8-SOIC
IRF7342D2PBF 78400 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IRF7342D2PBF International Rectifier 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
IRF7342D2PBF Originalnew 492100 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SE15FD-M3/H Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 1.5A DO219AB
T37145-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T37145-04-0 IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37145-04-0 NEW 98950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
YK30609130J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.300" (7.62mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK30609130J0G Amphenol FCI 146960 2016+ CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.3 Unitronix Electronics Limited
YK30609130J0G IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK30609130J0G NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1771810000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 8-20 AWG
1771810000 IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1771810000 Weidmuller 287390 2016+ CONN TERM BLK ZTD 6 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1771810000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK ZTD 6 EKT Electronics Co., Ltd
EM257509HO Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
EM257509HO Eaton 147380 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
EM257509HO IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EM257509HO NEW 98270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1704543 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1704543 Phoenix Contact 147690 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1704543 Phoenix Contact 287710 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776165-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1776165-2 TE Connectivity AMP Connectors 146970 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1776165-2 TE Connectivity AMP Connectors 288250 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
912199 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 36 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To D-Shaped - Centronics 12-26 AWG
912199 IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
912199 Weidmuller 288730 2016+ INTERFACE CBL TCON FEMALE 36POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
912199 Weidmuller 8000 2012+ INTERFACE CBL TCON FEMALE 36POS EKT Electronics Co., Ltd
912199 Weidmuller 8000 2012+ INTERFACE CBL TCON FEMALE 36POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
1047280000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 1 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board Through Hole
1047280000 Weidmuller 157220 2016+ CONN TERM BLOCK PCB 15MM 1POS Unitronix Electronics Limited
1047280000 Weidmuller 298890 2016+ CONN TERM BLOCK PCB 15MM 1POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com