Location : Home > S > SJE020045
SJE020045
Share on FacebookShare on Facebook
SJE020045 distributors
MMBZ5237B-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.2V 350MW SOT23-3
MMBZ5237B-7 DIODES 10000 2013+ 350mW SURFACE MOUNT ZENER DIODE World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MMBZ5237B-7 DIODES 13000 14-15+ SOT23 Nego IC Co.Doris@negoic.com
MMBZ5237B-7 Diodes Inc 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MMBZ5237B-7 N/A 73500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TJ13710200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ13710200J0G Amphenol FCI 157790 2016+ 500 TB PLU PLU WF DOWN Unitronix Electronics Limited
TJ13710200J0G IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ13710200J0G NEW 98350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NZX4V3A,133 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.3V 500MW ALF2
NZX4V3A,133 654798 13+ fenyang electronics co.,ltd
NZX4V3A,133 NXP 139950 17+/18+ DIODE ZENER 500MW 4.3V SOD27 FindCores Electronics Co.,Ltd.
NZX4V3A,133 NXP 242180 1538+ DIODE ZENER 500MW 4.3V SOD27 Alphatek Technology Limited
1776147-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1776147-4 IC 57580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1776147-4 TE Connectivity AMP Connectors 147880 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1776147-4 TE Connectivity AMP Connectors 289130 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com