Location : Home > S > SJE020015
SJE020015
Share on FacebookShare on Facebook
SJE020015 distributors
DZ2706200L Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.2V 120MW SSSMINI2
DZ2706200L 567894 13+ fenyang electronics co.,ltd
DZ2706200L Panasonic - SSG 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
416F27111ATR Crystals and Oscillators Crystals 27.12MHz ¡À10ppm Crystal 6pF 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F27111ATR CTS-Frequency Controls 139980 17+/18+ CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F27111ATR CTS-Frequency Controls 139980 NEW RoHS CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F27111ATR CTS-Frequency Controls 42205 1538+ CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F27111ATR CTS-Frequency Controls 57629 2015+ CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
JANTX1N3025DUR-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 16V 1W DO213AB
JANTX1N3025DUR-1 MICROSEMI 10000 2013+ 1 WATT METAL CASE ZENER DIODES WLParts Electronics ltd
JANTX1N3025DUR-1 MICROSEMI 2000 2013+ 1 WATT METAL CASE ZENER DIODES Protec Engineering (S) Pte Ltd
A102103 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
A102103 IC 40890 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A102103 IC 40790 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A102103 NEW 98450 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1524660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1524660000 IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1524660000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1524660000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB LOCKING CLOSED END 180 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
2365-1-00-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.213" (5.41mm) Silver
2365-1-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2365-1-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298530 2016+ TERM TURRET SINGLE L=5.41MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com