Location : Home > S > SJE020001
SJE020001
Share on FacebookShare on Facebook
SJE020001 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SJE020001 s/n 2035 AMP 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AA-28.63636MDHK-T Crystals and Oscillators Crystals 28.63636MHz ¡À20ppm Crystal 20pF 50 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC AEC-Q200 Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC)
OSTYK44304030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK44304030 IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK44304030 NEW 78710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
YK41402030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK41402030J0G Amphenol FCI 157520 2016+ CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.325 Unitronix Electronics Limited
YK41402030J0G IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK41402030J0G NEW 97330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT8008BC-21-25S-32.000000D Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 2.5V 32MHZ ST
SIT8008BCF32-18E-8.000000X Crystals and Oscillators Oscillators 8MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 1.8V 4.1mA Enable/Disable
1837650000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole