Location : Home > S > SIT9122AI-1D-33S
SIT9122AI-1D-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9122AI-1D-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9122AI-1D-33S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 139920 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9122AI-1D-33S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 57569 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9122AI-1D-33S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 78850 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1932580000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Blade Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1932580000 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1932580000 Weidmuller 157490 2016+ SVZ7.62HP/03/180SH210I BK BX Unitronix Electronics Limited
SQT-136-01-L-S-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-282822-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-282822-7 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-282822-7 TE Connectivity AMP Connectors 157650 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1-282822-7 TE Connectivity AMP Connectors 298810 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-282822-7 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR VERT 17POS 5MM GREEN TPC Global Service Co.Ltd.
801-83-026-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-026-10-004101 Preci-Dip 147310 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-026-10-004101 Preci-Dip 288870 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1757380000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1757380000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1757380000 Weidmuller 147820 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1757380000 Weidmuller 298390 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
218-3341-19-0602J Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors - Adapters RECEPTACLE DIP SOCKET 18POS .3"
218-3341-19-0602J 3M 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
218-3341-19-0602J 3M 8000 2012+ RECEPTACLE DIP SOCKET 18POS .3 EKT Electronics Co., Ltd
218-3341-19-0602J Semiconductor 19295 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
218-3341-19-0602J STOCK 46340 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
SSQ-138-02-S-D-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 76 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1709212 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1709212 Phoenix Contact 147880 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1709212 Phoenix Contact 298050 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325118-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
411-87-222-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
411-87-222-41-001101 Preci-Dip 157370 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
411-87-222-41-001101 Preci-Dip 297790 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1982800000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1982800000 Weidmuller 157040 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1982800000 Weidmuller 288650 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
150500-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.110" (2.79mm) Quick Connect Female 20-24 AWG Crimp Connector Non-Insulated