Location : Home > S > SIT9121AI-2D-33E
SIT9121AI-2D-33E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9121AI-2D-33E distributors
801-83-033-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-033-10-003101 IC 56060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-033-10-003101 Preci-Dip 147650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
316-87-139-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-139-41-003101 Preci-Dip 147150 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-139-41-003101 Preci-Dip 287610 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1644990000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1644990000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 9POS BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1644990000 Weidmuller 157890 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1644990000 Weidmuller 297590 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387801525 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws