Location : Home > S > SIT9120AI-2C2-25E100.000000
SIT9120AI-2C2-25E100.000000
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9120AI-2C2-25E100.000000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9120AI-2C2-25E100.000000 OSC MEMS 100.000MHZ LVDS SMD 42215 SiTIME 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
SIT9120AI-2C2-25E100.000000 OSC MEMS 100.000MHZ LVDS SMD 139990 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9120AI-2C2-25E100.000000 OSC MEMS 100.000MHZ LVDS SMD 57639 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9120AI-2C2-25E100.000000 OSC MEMS 100.000MHZ LVDS SMD 77550 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-93-133-41-008000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
33-0501-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 33POS GOLD
33-0501-31 Aries Electronics 147380 2016+ CONN SOCKET SIP 33POS GOLD Unitronix Electronics Limited
33-0501-31 Aries Electronics 294350 2016+ CONN SOCKET SIP 33POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
33-0501-31 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1063170000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle, Vertical Through Hole
1063170000 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1063170000 Weidmuller 146980 2016+ SHL-SMT 5.00/03GR 1.5RL Unitronix Electronics Limited
0532610671 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount, Right Angle Tin
814-22-062-30-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 62 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-062-30-008101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-062-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 62POS DUAL .410 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-062-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 62POS DUAL .410 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
814-22-062-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 62POS DUAL .410 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd