Location : Home > S > SIT9003AI-3-33DB
SIT9003AI-3-33DB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AI-3-33DB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AI-3-33DB OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 139580 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AI-3-33DB OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 57229 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AI-3-33DB OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 3.3V 97350 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
953125-2000-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
953125-2000-AR-TP 3M 288010 2016+ CONN SOCKET 25POS 2MM VERT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
953125-2000-AR-TP 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 25POS 2MM VERT SMD TPC Global Service Co.Ltd.
953125-2000-AR-TP IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
430203-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
824-22-054-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 54 Position Spring Piston Connector Through Hole, Solder Cup
824-22-054-00-001000 IC 59560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
824-22-054-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157200 2016+ CONN HEADER SPRING 54POS SLD CUP Unitronix Electronics Limited
824-22-054-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278050 2016+ CONN HEADER SPRING 54POS SLD CUP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-826631-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-826631-6 1912 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
1-826631-6 TE Connectivity AMP Connectors 157870 2016+ CONN HEADER BRKWY 16POS R/A GOLD Unitronix Electronics Limited
1-826631-6 TE Connectivity AMP Connectors 287870 2016+ CONN HEADER BRKWY 16POS R/A GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0901361310 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1944880000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)