Location : Home > S > SIT9003AI-3-25DO
SIT9003AI-3-25DO
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AI-3-25DO distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AI-3-25DO OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V 139770 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AI-3-25DO OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V 57419 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AI-3-25DO OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V 97770 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387513304 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate