Location : Home > S > SIT9003AI-3-18SB
SIT9003AI-3-18SB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AI-3-18SB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AI-3-18SB OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 99170 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT9003AI-3-18SB OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 57059 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3025590 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black 8-20 AWG
3025590 Phoenix Contact 147870 2016+ SPRING-CAGE TERM BLOCK-FUSE Unitronix Electronics Limited
3049148 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 2-14 AWG
3049148 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3049148 Phoenix Contact 147310 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3049148 Phoenix Contact 289210 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1515560000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1515560000 IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1515560000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1515560000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 8POS 90 ORG Global Thunder Electronics Co.,Ltd
2199238-1 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors Receptacle Connector 13 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
2199238-1 TE Connectivity AMP Connectors 157330 2016+ CONN RCPT 13POS SMD R/A Unitronix Electronics Limited
2199238-1 TE Connectivity AMP Connectors 298610 2016+ CONN RCPT 13POS SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2199238-1 UNKNOWN 959500 15+ SMD Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
34159 Original 38896 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
34159 Semiconductor 20145 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
OQ02015100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ02015100J0G Amphenol FCI 147690 2016+ 762 TB SOCKET CLOSE RA Unitronix Electronics Limited
OQ02015100J0G IC 40300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ02015100J0G NEW 87610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1986300-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1986300-2 987764 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1986300-2 TE Connectivity AMP Connectors 288810 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1986300-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM PLUG 2POS 5MM FRONT STYLE EKT Electronics Co., Ltd
1986300-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM PLUG 2POS 5MM FRONT STYLE SIMEN Electronics Co.,Ltd
1596090000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1596090000 985765 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1596090000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1596090000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLCK 5.00MM 6POS EKT Electronics Co., Ltd
1596090000 Weidmuller 287710 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3214505 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 4 Position Terminal Block Blue Plug Connection 3.5mm