Location : Home > S > SIT9003AI-2-28SO
SIT9003AI-2-28SO
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AI-2-28SO distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AI-2-28SO OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 139800 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AI-2-28SO OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 57449 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AI-2-28SO OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 97490 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATB2Y Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Yellow 14-24 AWG
ATB2Y Amphenol PCD 147170 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM YELLOW Unitronix Electronics Limited
ATB2Y Amphenol PCD 288370 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM YELLOW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-7400-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 20POS TIN
20-7400-10 Aries Electronics 157310 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS TIN Unitronix Electronics Limited
20-7400-10 Aries Electronics 277790 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-7400-10 IC 59460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMS-135-02-L-SV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 35 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1-284539-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-284539-3 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284539-3 TE Connectivity AMP Connectors 157060 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-284539-3 TE Connectivity AMP Connectors 297730 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284539-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR R/A 13POS 3.5MM GREEN TPC Global Service Co.Ltd.
69154-611 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold or Gold, GXT?
69154-611 FCI 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
69154-611 56360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
69154-611 Amphenol FCI 147650 2016+ CONN RCPT 22POS .100 DBL SMD Unitronix Electronics Limited
69154-611 Amphenol FCI 277810 2016+ CONN RCPT 22POS .100 DBL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
317-87-126-01-687101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-87-126-01-687101 Preci-Dip 157200 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
310-93-109-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
821-22-056-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 56 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-056-10-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-056-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-056-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 56POS SNGL .236 PCB EKT Electronics Co., Ltd
821-22-056-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 56POS SNGL .236 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
3212646 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)
3212646 Phoenix Contact 156940 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR Unitronix Electronics Limited
3212646 Phoenix Contact 297410 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1318125-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Gold