Location : Home > S > SIT9003AI-2-18DO
SIT9003AI-2-18DO
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AI-2-18DO distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AI-2-18DO OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 140160 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AI-2-18DO OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 57809 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AI-2-18DO OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 98390 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-796697-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
2-796697-3 TE Connectivity AMP Connectors 157050 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
2-796697-3 TE Connectivity AMP Connectors 298270 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-128-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-128-41-011101 IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-128-41-011101 Preci-Dip 147350 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-128-41-011101 Preci-Dip 287830 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-87985-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
1-87985-5 Electronics 27609 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-87985-5 Semiconductor 20875 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1-87985-5 STOCK 46470 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1418700000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Tin
3260-10S2(55) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.031" (0.80mm) Surface Mount, Right Angle Gold
0873682025 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
TFM-105-01-S-D-WT Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
2-644489-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
2-644489-4 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-644489-4 IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-644489-4 TE Connectivity AMP Connectors 157430 2016+ CONN HEADER 4POS R/A .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
2-644489-4 TE Connectivity AMP Connectors 298070 2016+ CONN HEADER 4POS R/A .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0015917060 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
1842115 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1842115 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1842115 Phoenix Contact 297550 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1043610000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1043610000 Weidmuller 157490 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 7.62MM BK Unitronix Electronics Limited
1043610000 Weidmuller 278050 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 7.62MM BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com