Location : Home > S > SIT9003AI-1-25EO
SIT9003AI-1-25EO
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AI-1-25EO distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AI-1-25EO OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.5V 139560 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AI-1-25EO OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.5V 57209 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AI-1-25EO OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.5V 97990 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
39870-0510 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
39870-0510 IC 59140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
39870-0510 Molex Connector Corporation 157030 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
39870-0510 Molex Connector Corporation 279100 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0872632823 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
0417710906 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
0395178917 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1-640385-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-640385-2 Electronics 27069 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-640385-2 Electronics 27069 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-640385-2 STOCK 46950 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0399300412 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Barrier Strip 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)