Location : Home > S > SIT9003AI-1-18SO
SIT9003AI-1-18SO
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AI-1-18SO distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AI-1-18SO OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 139990 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AI-1-18SO OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 57639 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AI-1-18SO OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 97930 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-83-038-10-453101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
431205-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)