Location : Home > S > SIT9003AI-1-18EO
SIT9003AI-1-18EO
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AI-1-18EO distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AI-1-18EO OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 139390 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AI-1-18EO OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 57039 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AI-1-18EO OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 98930 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387291372 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1973100000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole