Location : Home > S > SIT9003AI-1-18DB
SIT9003AI-1-18DB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AI-1-18DB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AI-1-18DB OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 139990 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AI-1-18DB OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 57639 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AI-1-18DB OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 97910 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-43-137-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-43-137-41-001000 IC 57870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-83-054-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0791098414 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1825108-1 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
1825108-1 STOCK 43040 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1825108-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN IC SOCKET 24POS DIP 15AU SIMEN Electronics Co.,Ltd
1825108-1 TYCO/WSI 10000 17+ stander package EKT Electronics Co., Ltd
0386913631 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 31 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
5451145 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5451145 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5451145 Phoenix Contact 147420 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5451145 Phoenix Contact 297390 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0015910140 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
1956740000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1956740000 Weidmuller 157080 2016+ BLZP 5.00/20/180LH SN OR BX Unitronix Electronics Limited
179463-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Yellow 0.156" (3.96mm)
179463-4 Distributor 110510 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
179463-4 Molex 15000 2016+ connector enkaite Electronics Co., Ltd
179463-4 Semiconductor 21203 16/17+ 16/17+ ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
179463-4 STOCK 43790 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1048720000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Blade Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
1048720000 Weidmuller 157010 2016+ CONN HEADER 6POS 7.62MM BLACK Unitronix Electronics Limited
1048720000 Weidmuller 287850 2016+ CONN HEADER 6POS 7.62MM BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
830-80-007-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Tin
830-80-007-30-001191 Preci-Dip 147440 2016+ CONN HDR 7POS 2MM SMD Unitronix Electronics Limited
830-80-007-30-001191 Preci-Dip 289070 2016+ CONN HDR 7POS 2MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com