Location : Home > S > SIT9003AC-8-33DB
SIT9003AC-8-33DB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AC-8-33DB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AC-8-33DB OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 139620 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AC-8-33DB OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 57269 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AC-8-33DB OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 99050 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387104705 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
7W16300014 Crystals and Oscillators Oscillators 16.384MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 5V Enable/Disable