Location : Home > S > SIT9003AC-8-25EB
SIT9003AC-8-25EB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AC-8-25EB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AC-8-25EB OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 139830 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AC-8-25EB OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 57479 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AC-8-25EB OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 97850 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1791030000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Beige 12-30 AWG
1791030000 Weidmuller 147570 2016+ TERMINAL ZDK 2.5-2 V Unitronix Electronics Limited
1791030000 Weidmuller 287670 2016+ TERMINAL ZDK 2.5-2 V Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1740987 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1740987 Phoenix Contact 147590 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1740987 Phoenix Contact 287770 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1625270000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
1625270000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1625270000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 7.62MM 4POS 180 ORG EKT Electronics Co., Ltd
1625270000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 7.62MM 4POS 180 ORG Global Thunder Electronics Co.,Ltd