Location : Home > S > SIT9003AC-2-33SQ
SIT9003AC-2-33SQ
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AC-2-33SQ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AC-2-33SQ OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 140090 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AC-2-33SQ OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 57739 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AC-2-33SQ OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 98110 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325028-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
325028-03-0 IC 59800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0386915902 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate