Location : Home > S > SIT9003AC-2-33SB
SIT9003AC-2-33SB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AC-2-33SB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AC-2-33SB OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 139380 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AC-2-33SB OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 57029 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AC-2-33SB OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 98710 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430301-01-0 Curtis Industries 146980 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
430301-01-0 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7A08070008 Crystals and Oscillators Crystals 8MHz ¡À20ppm Crystal 18pF -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC)
1298 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 2 Pin Screw Terminal, Power Tap 6-32 Through Hole
1298 CLSCO SYSTEMS 2000 16+ BGA New & Original Parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1298 Original 39264 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
1298 Distributor 100090 17+ for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com
1298 Semiconductor 20075 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
5433684 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole