Location : Home > S > SIT9003AC-2-33DO
SIT9003AC-2-33DO
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AC-2-33DO distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AC-2-33DO OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 139980 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AC-2-33DO OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 57629 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AC-2-33DO OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 97950 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-43-162-41-007000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
514-87-279-19-081117 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 279POS GOLD
514-87-279-19-081117 IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
514-87-279-19-081117 Preci-Dip 147330 2016+ CONN SOCKET PGA 279POS GOLD Unitronix Electronics Limited
514-87-279-19-081117 Preci-Dip 288710 2016+ CONN SOCKET PGA 279POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M50-2020005 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Red Closed Top, Grip 0.050" (1.27mm) Gold
M50-2020005 21433 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
M50-2020005 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M50-2020005 NEW 98350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-43-004-10-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-43-004-10-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1703260000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1703260000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1703260000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLCK 6POS 7.62MM TPC Global Service Co.Ltd.
1703260000 Weidmuller 147790 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 7.62MM Unitronix Electronics Limited