Location : Home > S > SIT9003AC-2-33DB
SIT9003AC-2-33DB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AC-2-33DB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AC-2-33DB OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 140180 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AC-2-33DB OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 57829 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AC-2-33DB OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 98350 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-83-143-15-081101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 143POS GOLD
510-83-143-15-081101 IC 56800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-143-15-081101 Preci-Dip 157080 2016+ CONN SOCKET PGA 143POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-143-15-081101 Preci-Dip 278370 2016+ CONN SOCKET PGA 143POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
18-7740-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 18POS TIN
18-7740-10 Aries Electronics 157780 2016+ CONN SOCKET SIP 18POS TIN Unitronix Electronics Limited
18-7740-10 Aries Electronics 278270 2016+ CONN SOCKET SIP 18POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
18-7740-10 IC 56720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284044-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.394" (10.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1-284044-1 TE Connectivity AMP Connectors 157560 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS 10MM Unitronix Electronics Limited
1-284044-1 TE Connectivity AMP Connectors 298930 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS 10MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796866-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-796866-2 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-796866-2 TE Connectivity AMP Connectors 157750 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-796866-2 TE Connectivity AMP Connectors 297850 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796866-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK HEADER 22POS R/A 5.08MM TPC Global Service Co.Ltd.
1-1546224-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1546224-8 TE Connectivity AMP Connectors 157770 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-1546224-8 TE Connectivity AMP Connectors 299150 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-87-084-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 84 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold