Location : Home > S > SIT9003AC-2-28SD
SIT9003AC-2-28SD
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AC-2-28SD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AC-2-28SD OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 139500 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AC-2-28SD OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 57149 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AC-2-28SD OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 98950 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M20-7882942 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
M20-7882942 Harwin Inc. 147250 2016+ 29+29 DIL HORIZ SOCKET L/FREE Unitronix Electronics Limited
M20-7882942 IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-7882942 NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-088-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 88 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
2063-09-01-P2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
1559810000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1559810000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1559810000 Weidmuller 147660 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1559810000 Weidmuller 297690 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-535584-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
6-535584-3 Electronics 25539 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
6-535584-3 IC 37390 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
6-535584-3 STOCK 45610 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0194320013 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.300" (7.62mm)
147377-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
147377-9 Electronics 26529 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
147377-9 Electronics 26529 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
147377-9 STOCK 43350 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1290270000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1290270000 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1290270000 Weidmuller 157010 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1290270000 Weidmuller 287850 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com