Location : Home > S > SIT9003AC-2-18EQ
SIT9003AC-2-18EQ
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AC-2-18EQ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AC-2-18EQ OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 57859 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SIT9003AC-2-18EQ OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 140210 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AC-2-18EQ OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 57859 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AC-2-18EQ OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 98470 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3-796635-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
3-796635-7 784494 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
3-796635-7 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3-796635-7 TE Connectivity AMP Connectors 147470 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
3-796635-7 TE Connectivity AMP Connectors 289210 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com