Location : Home > S > SIT9003AC-2-18EB
SIT9003AC-2-18EB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AC-2-18EB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AC-2-18EB OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 139560 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AC-2-18EB OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 57209 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AC-2-18EB OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 99070 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
317-83-127-41-022101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-83-127-41-022101 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
317-83-127-41-022101 Preci-Dip 147040 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
OSTYK55215030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.433" (11.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK55215030 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK55215030 NEW 78450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546701-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1546701-3 IC 57320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0010101033 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 Position Receptacle Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Tin
325048-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate