Location : Home > S > SIT9003AC-1-33SQ
SIT9003AC-1-33SQ
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AC-1-33SQ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AC-1-33SQ OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 140060 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AC-1-33SQ OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 57709 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AC-1-33SQ OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 3.3V 98190 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387212205 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws