Location : Home > S > SIT9003AC-1-18EB
SIT9003AC-1-18EB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AC-1-18EB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AC-1-18EB OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 140190 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AC-1-18EB OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 57839 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AC-1-18EB OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 98730 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1776299-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.394" (10.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
7906080000 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7906080000 N/A 52 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
0378920000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 8-20 AWG
3034497 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 8-24 AWG
3034497 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3034497 Phoenix Contact 147470 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3034497 Phoenix Contact 289170 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395173408 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)