Location : Home > S > SIT9002AI-48N18DQ
SIT9002AI-48N18DQ
8Z-20.000MAHJ-T Crystals and Oscillators Crystals CRYSTAL 20.000MHZ 18PF SMT
TS06715B00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
TS06715B00J0G Amphenol FCI 147140 2016+ 500 TB PLU PLU HOOK/BACK Unitronix Electronics Limited
TS06715B00J0G IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS06715B00J0G NEW 87310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MV18-10FBK 3M 156980 2016+ VINYL INSL BRZED SEAM RING TONGU Unitronix Electronics Limited
MV18-10FBK IC 40670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MV18-10FBK NEW 89170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
H9042-01 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End, Fork, Hollow 0.344" (8.74mm) Tin
H9042-01 Harwin Inc. 157140 2016+ TERM TURRET HOLLOW L=8.74MM TIN Unitronix Electronics Limited
H9042-01 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
H9042-01 NEW 88270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
H9042-01 Originalne 48110 12+ ROHS HK HongYuan Electronics Company LTD
OP130F0000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OP130F0000J0G Amphenol FCI 157110 2016+ 500 TB SOC BEND PIN RA Unitronix Electronics Limited
OP130F0000J0G IC 40820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OP130F0000J0G NEW 79210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1986371-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1986371-2 N/A 1163 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1986371-2 TE Connectivity AMP Connectors 156970 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1986371-2 TE Connectivity AMP Connectors 287470 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT8008AC-12-33E-24.000000G Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 24MHZ
HS88308100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 22 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
HS88308100J0G Amphenol FCI 157850 2016+ 508 TB SP CL INTERLACE/T Unitronix Electronics Limited
HS88308100J0G IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HS88308100J0G NEW 88450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
834 Connectors, Interconnects Terminal Strips and Turret Boards TERMINAL STRIP STD 3 POS
834 E-T-A 137890 2015+ CIR BRKR MAG 15A 240VAC 80VDC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
834 E-T-A 57239 2015+ CIR BRKR MAG 15A 240VAC 80VDC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
834 IC 57450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0148-0-15-01-30-27-04-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.025" (0.38mm ~ 0.64mm) Standard Tail Press-Fit
0148-0-15-01-30-27-04-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
CE3391-18.432 Crystals and Oscillators Oscillators 18.432MHz HCMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 18mA Enable/Disable
CE3391-18.432 Crystek Corporation 57559 2015+ OSC XO 18.432MHZ HCMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com