Location : Home > S > SIT9002AI-43N33EQ
SIT9002AI-43N33EQ
PPTC151LGBN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
PPTC151LGBN 14679 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PPTC151LGBN ROHSPb 256000 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PPTC151LGBN Sullins Connector Solutions 8000 2012+ CONN FEMALE 15POS .100 R/A TIN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
55510-010 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
55510-010 Amphenol FCI 146950 2016+ CONN RCPT 10POS SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
55510-010 Amphenol FCI 147270 2016+ CONN RCPT 10POS SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
55510-010 Amphenol FCI 298270 2016+ CONN RCPT 10POS SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
55510-010 FCI 8500 12+ Coonentor HK EKENDA INDUSTRIAL CO.LTD
1640110000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1640110000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1640110000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 270 20POS SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1640110000 Weidmuller 147010 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
0901310125 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
0901310125 Distributor 686500 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
0901310125 IC 38451 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
890-70-033-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 33 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
890-70-033-20-002101 IC 57890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
890-70-033-20-002101 Preci-Dip 147530 2016+ CONN HDR 33POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
890-70-033-20-002101 Preci-Dip 277950 2016+ CONN HDR 33POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0003092161 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.248" (6.30mm)
0430456013 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold