Location : Home > S > SIT9002AI-38N25ET
SIT9002AI-38N25ET
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SIP050-1X32-157BLF Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 32POS TIN
SIP050-1X32-157BLF Amphenol FCI 147070 2016+ CONN SOCKET SIP 32POS TIN Unitronix Electronics Limited
SIP050-1X32-157BLF IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIP050-1X32-157BLF NEW 78150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A104120R26DR Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
A104120R26DR Eaton 157240 2016+ CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.325 Unitronix Electronics Limited
A104120R26DR IC 40450 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A104120R26DR NEW 98730 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0740990005 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
0740990005 MOLEX ELEC 3360 mail:alitar@waltech-ic.com Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
B02B-XASK-1(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
B02B-XASK-1(LF)(SN) JST Sales America Inc 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
B02B-XASK-1(LF)(SN) STOCK 46460 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0039281183 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
2029047-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.118" (3.00mm)
2029047-4 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2029047-4 STOCK 46280 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2029047-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2029047-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 3MM 4POS MICRO M-N-L Global Thunder Electronics Co.,Ltd
8-1971800-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
8-1971800-2 IC 56470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1830127 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1830127 Phoenix Contact 157270 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1830127 Phoenix Contact 288730 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
147278-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
147278-3 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
147278-3 TE Connectivity AMP Connectors 147370 2016+ CONN HEADER 4POS R/A SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
147278-3 TE Connectivity AMP Connectors 297870 2016+ CONN HEADER 4POS R/A SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com