Location : Home > S > SIT9002AI-38N25EB
SIT9002AI-38N25EB
0022162226 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
55508-042 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
55508-042 Amphenol FCI 147170 2016+ CONN RCPT 42POS SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
55508-042 Amphenol FCI 298370 2016+ CONN RCPT 42POS SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
208309-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Header Connector Through Hole
9-146281-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
9-146281-0 IC 56120 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-146281-0 TE Connectivity AMP Connectors 288010 2016+ CONN HDR BRKWAY .100 06POS VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-146281-0 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY .100 06POS VERT SIMEN Electronics Co.,Ltd
9-146281-0 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY .100 06POS VERT Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0791091218 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold