Location : Home > S > SIT9002AI-38N18SO
SIT9002AI-38N18SO
801-87-038-10-268101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-038-10-268101 IC 56550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-038-10-268101 Preci-Dip 147140 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
0387109221 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1546106-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1546106-7 IC 58050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546106-7 TE Connectivity AMP Connectors 157080 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1546106-7 TE Connectivity AMP Connectors 297570 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com