Location : Home > S > SIT9002AI-38H33EG
SIT9002AI-38H33EG
BZX79-C9V1,113 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 9.1V 400MW ALF2
BZX79-C9V1,113 NXP Semiconductors 8000 2012+ DIODE ZENER 9.1V 500MW DO-35 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
402F204XXCAR Crystals and Oscillators Crystals 20.48MHz ¡À15ppm Crystal 10pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
402F204XXCAR CTS-Frequency Controls 57709 2015+ CRYSTAL 20.4800MHZ 10PF SMD Unitronix Electronics Limited
402F204XXCAR CTS-Frequency Controls 87890 2015+ CRYSTAL 20.4800MHZ 10PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F204XXCAR CTS-Frequency Controls 87890 2015+ CRYSTAL 20.4800MHZ 10PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
20020202-C056A02LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
20020202-C056A02LF Amphenol FCI 147470 2016+ TB PLG SKT STR(PIP) Unitronix Electronics Limited
20020202-C056A02LF IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ15010000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
OQ15010000J0G Amphenol FCI 147070 2016+ 762 TB SOCKET CLOSE VER Unitronix Electronics Limited
OQ15010000J0G IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ15010000J0G NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELM169200 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 16 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
ELM169200 Amphenol PCD 157680 2016+ CONN TERM BLK 16POS 5.08MM VERT Unitronix Electronics Limited
ELM169200 IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELM169200 NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
YQ42615000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 21 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole
YQ42615000J0G Amphenol FCI 157200 2016+ 381 TB WIR PRO 2-ROWS-R Unitronix Electronics Limited
YQ42615000J0G IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YQ42615000J0G NEW 99050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
712-83-147-41-001101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.022" (0.41mm ~ 0.56mm) Standard Tail Solder
712-83-147-41-001101 IC 57300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
712-83-147-41-001101 Preci-Dip 157420 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
712-83-147-41-001101 Preci-Dip 277790 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2601-0-17-01-30-27-02-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.025" (0.38mm ~ 0.64mm) Wire Wrap Press-Fit, Knurled